Czy można w Polsce kupić tabletki poronne w aptece?

PytaniaKategoria: tabletki poronneCzy można w Polsce kupić tabletki poronne w aptece?
Elwi97 zapytał 1 rok temu

Cześć, mam takie pytanie czy idzie w Polsce kupić tabletki poronne w aptece? Udało mi się ustalić ich nazwy Arthrotec i Cytotec? Czy te leki wystarcza do usunięcia ciąży? Czy ktoś wie jakie są ich ceny? Czy jest potrzebna recepta? (jeśli tak to od jakiego lekarza – ginekolog?)

13 odpowiedzi
Best Answer
czarna11 odpowiedział 1 rok temu

Jeśli chodzi o tabletki wczesnoporonne w Polsce, to jest możliwość kupienia misoprostolu są to te leki które wymieniłaś czyli Arthrotec i Cytotec. Wszystkie te leki są na receptę, nie ma wymogu dotyczącego konkretnego lekarza. Inaczej mówiąc każdy lekarz może Ci je przepisać. Co do ceny to Arthrotec jest o wiele tańszy o Cytotecu. Arthrotec w aptece to koszt około 50 zł. Jeśli chodzi o zabieg aborcji to skuteczność samego Arthrotecu (misoprostolu) to około 80%. Postaraj się gdzieś dokupić mifepristone jeśli chcesz mieć prawie stuprocentowa pewność do do udanej kuracji. Aczkolwiek mifepristone potrzebujesz 1 tabletkę zwróć uwagę czy nie jest wycinany z blistra bądź w jakimś luźnym woreczku. Jeśli tak będzie to na 100% nie jest to mifepristone.

Julitka odpowiedział 1 rok temu

Na zachodzie można udać się do lekarza po receptę a poźniej do apteki wykupić tabletki poronne i to wszystko legalnie i bez stresu. Niestety, w Polsce musisz posiłkować się czarnym rynkiem. Na szczęście znajdziesz strony godne polecenia i zaufania. Musisz tylko dobrze szukać i rozsądnie wybierać

Lwiq odpowiedział 1 rok temu

W aptece tylko na receptę (ciężko dostać), chyba że masz kogoś z problemami ze stawami ale i tak lekarze starają się przepisywać inne leki, bo domyślają się do czego możesz ich użyć albo ktoś może je sprzedać na ogłoszeniach. Poza tym kuracja samym misoprostolem nie jest tak bardzo skuteczna coś koło 70%.

tabletki poronne cena odpowiedział 1 rok temu

Może ktoś napisać konkretnie ile kosztują tabletki poronne bez recepty?

grazka odpowiedział 1 rok temu

tabletki poronne bez recepty kupisz za ponad 400 zł

Twoja odpowiedź

7 + 5 =