Czy można w Polsce kupić tabletki poronne w aptece?

PytaniaKategoria: tabletki poronneCzy można w Polsce kupić tabletki poronne w aptece?
Elwi97 zapytał 12 miesięcy temu

Cześć, mam takie pytanie czy idzie w Polsce kupić tabletki poronne w aptece? Udało mi się ustalić ich nazwy Arthrotec i Cytotec? Czy te leki wystarcza do usunięcia ciąży? Czy ktoś wie jakie są ich ceny? Czy jest potrzebna recepta? (jeśli tak to od jakiego lekarza – ginekolog?)

14 odpowiedzi
Best Answer
czarna11 odpowiedział 12 miesięcy temu

Jeśli chodzi o tabletki wczesnoporonne w Polsce, to jest możliwość kupienia misoprostolu są to te leki które wymieniłaś czyli Arthrotec i Cytotec. Wszystkie te leki są na receptę, nie ma wymogu dotyczącego konkretnego lekarza. Inaczej mówiąc każdy lekarz może Ci je przepisać. Co do ceny to Arthrotec jest o wiele tańszy o Cytotecu. Arthrotec w aptece to koszt około 50 zł. Jeśli chodzi o zabieg aborcji to skuteczność samego Arthrotecu (misoprostolu) to około 80%. Postaraj się gdzieś dokupić mifepristone jeśli chcesz mieć prawie stuprocentowa pewność do do udanej kuracji. Aczkolwiek mifepristone potrzebujesz 1 tabletkę zwróć uwagę czy nie jest wycinany z blistra bądź w jakimś luźnym woreczku. Jeśli tak będzie to na 100% nie jest to mifepristone.

Wojo odpowiedział 9 miesięcy temu

Nie, prawda idzie znaleźć za taniej np tutaj https://zestawporonny.pl masz za 389 za pobraniem

X6X odpowiedział 9 miesięcy temu

wojo:

Nie, prawda idzie znaleźć za taniej np tutaj https://zestawporonny.pl masz za 389 za pobraniem

Ale to apteka internetowa, w normalnej stacjonarnej aptece możesz jedynie kupić Arthrotec albo Cytotec ten drugi bardzo drogi, oczywiście wymagana recepta. O mifepristone możesz zapomnieć.
 

Wercia odpowiedział 7 miesięcy temu

Powyższa strona godna polecenia. Sama zamawiałam porobiłam zdjęcia itd. jeśli ktoś chętny podeślę na priv.

kupie odpowiedział 7 miesięcy temu

Wercia tam to bez recepty wszystko kupić można ? Tabletki poronne na http://www.zestawporonny.pl ?

Joanna odpowiedział 4 miesiące temu

Zestawy poronne bez recepty dostępne są tutaj – https://women-rights.org
Na stronie dostępny jest czat gdzie na żywo możemy porozmawiać z pomocnymi konsultantami, a Pani Dorota to przesympatyczna osoba 🙂 
Najważniejsze jest jednak to, że posiadają oryginalne tabletki poronne w przystępnej cenie poniżej 400zł i paczki dochodzą tak jak obiecane (nie ma przelewów, tylko płatność pobraniowa!).

Twoja odpowiedź

16 + 15 =