Czy można w Polsce kupić tabletki poronne w aptece?

PytaniaKategoria: tabletki poronneCzy można w Polsce kupić tabletki poronne w aptece?
Elwi97 zapytał 1 rok temu

Cześć, mam takie pytanie czy idzie w Polsce kupić tabletki poronne w aptece? Udało mi się ustalić ich nazwy Arthrotec i Cytotec? Czy te leki wystarcza do usunięcia ciąży? Czy ktoś wie jakie są ich ceny? Czy jest potrzebna recepta? (jeśli tak to od jakiego lekarza – ginekolog?)

13 odpowiedzi
Best Answer
czarna11 odpowiedział 1 rok temu

Jeśli chodzi o tabletki wczesnoporonne w Polsce, to jest możliwość kupienia misoprostolu są to te leki które wymieniłaś czyli Arthrotec i Cytotec. Wszystkie te leki są na receptę, nie ma wymogu dotyczącego konkretnego lekarza. Inaczej mówiąc każdy lekarz może Ci je przepisać. Co do ceny to Arthrotec jest o wiele tańszy o Cytotecu. Arthrotec w aptece to koszt około 50 zł. Jeśli chodzi o zabieg aborcji to skuteczność samego Arthrotecu (misoprostolu) to około 80%. Postaraj się gdzieś dokupić mifepristone jeśli chcesz mieć prawie stuprocentowa pewność do do udanej kuracji. Aczkolwiek mifepristone potrzebujesz 1 tabletkę zwróć uwagę czy nie jest wycinany z blistra bądź w jakimś luźnym woreczku. Jeśli tak będzie to na 100% nie jest to mifepristone.

Wojo odpowiedział 1 rok temu

Nie, prawda idzie znaleźć za taniej np tutaj https://zestawporonny.pl masz za 389 za pobraniem

X6X odpowiedział 1 rok temu

wojo:

Nie, prawda idzie znaleźć za taniej np tutaj https://zestawporonny.pl masz za 389 za pobraniem

Ale to apteka internetowa, w normalnej stacjonarnej aptece możesz jedynie kupić Arthrotec albo Cytotec ten drugi bardzo drogi, oczywiście wymagana recepta. O mifepristone możesz zapomnieć.
 

Wercia odpowiedział 12 miesięcy temu

Powyższa strona godna polecenia. Sama zamawiałam porobiłam zdjęcia itd. jeśli ktoś chętny podeślę na priv.

kupie odpowiedział 12 miesięcy temu

Wercia tam to bez recepty wszystko kupić można ? Tabletki poronne na http://www.zestawporonny.pl ?

Ola odpowiedział 7 miesięcy temu

Hej dziewczyny, mam problem, bo na żadnej z zaufanych stron nie jestem w stanie dostac tabletek.. Macie jakieś sprawdzone? Proszę o pomoc.. 

Sylwia odpowiedział 7 miesięcy temu

hej na tej stronie widzę, że jest dostępny 

https://zestawporonny.pl/sklep/zestaw-poronny/

mam ten sam kłopot co Ty, nigdy nie stosowałam tych lekarstw czy one są skuteczne?, u mnie stosunek była 15.11.2018 to chyba nie jest za późno?

Twoja odpowiedź

15 + 12 =