Czy można w Polsce kupić tabletki poronne w aptece?

PytaniaKategoria: tabletki poronneCzy można w Polsce kupić tabletki poronne w aptece?
Elwi97 zapytał 12 miesięcy temu

Cześć, mam takie pytanie czy idzie w Polsce kupić tabletki poronne w aptece? Udało mi się ustalić ich nazwy Arthrotec i Cytotec? Czy te leki wystarcza do usunięcia ciąży? Czy ktoś wie jakie są ich ceny? Czy jest potrzebna recepta? (jeśli tak to od jakiego lekarza – ginekolog?)

14 odpowiedzi
Best Answer
czarna11 odpowiedział 12 miesięcy temu

Jeśli chodzi o tabletki wczesnoporonne w Polsce, to jest możliwość kupienia misoprostolu są to te leki które wymieniłaś czyli Arthrotec i Cytotec. Wszystkie te leki są na receptę, nie ma wymogu dotyczącego konkretnego lekarza. Inaczej mówiąc każdy lekarz może Ci je przepisać. Co do ceny to Arthrotec jest o wiele tańszy o Cytotecu. Arthrotec w aptece to koszt około 50 zł. Jeśli chodzi o zabieg aborcji to skuteczność samego Arthrotecu (misoprostolu) to około 80%. Postaraj się gdzieś dokupić mifepristone jeśli chcesz mieć prawie stuprocentowa pewność do do udanej kuracji. Aczkolwiek mifepristone potrzebujesz 1 tabletkę zwróć uwagę czy nie jest wycinany z blistra bądź w jakimś luźnym woreczku. Jeśli tak będzie to na 100% nie jest to mifepristone.

Ola odpowiedział 2 miesiące temu

Hej dziewczyny, mam problem, bo na żadnej z zaufanych stron nie jestem w stanie dostac tabletek.. Macie jakieś sprawdzone? Proszę o pomoc.. 

Sylwia odpowiedział 2 miesiące temu

hej na tej stronie widzę, że jest dostępny 

https://zestawporonny.pl/sklep/zestaw-poronny/

mam ten sam kłopot co Ty, nigdy nie stosowałam tych lekarstw czy one są skuteczne?, u mnie stosunek była 15.11.2018 to chyba nie jest za późno?

Aga odpowiedział 1 miesiąc temu

Czesc dziewczyny pisza o paczce pobraniowej a chca wplate na kato czy to nie sciema jakas??bo musze zamowic

Tomek odpowiedział 1 tydzień temu

pracuje w firmie kurierskiej \\\”Obecnie pracujemy nad przywróceniem wysyłki za pobraniem. Za utrudnienia przepraszamy.\\\” to są jakieś bzdury. Nie zaryzykuje

Marika odpowiedział 6 dni temu

Ja zamówiłam i dostałam jak jeszcze szło zamówić wiec sam wybierasz

Twoja odpowiedź

8 + 3 =