Czy można w Polsce kupić tabletki poronne w aptece?

PytaniaKategoria: tabletki poronneCzy można w Polsce kupić tabletki poronne w aptece?
Elwi97 zapytał 1 rok temu

Cześć, mam takie pytanie czy idzie w Polsce kupić tabletki poronne w aptece? Udało mi się ustalić ich nazwy Arthrotec i Cytotec? Czy te leki wystarcza do usunięcia ciąży? Czy ktoś wie jakie są ich ceny? Czy jest potrzebna recepta? (jeśli tak to od jakiego lekarza – ginekolog?)

13 odpowiedzi
Best Answer
czarna11 odpowiedział 1 rok temu

Jeśli chodzi o tabletki wczesnoporonne w Polsce, to jest możliwość kupienia misoprostolu są to te leki które wymieniłaś czyli Arthrotec i Cytotec. Wszystkie te leki są na receptę, nie ma wymogu dotyczącego konkretnego lekarza. Inaczej mówiąc każdy lekarz może Ci je przepisać. Co do ceny to Arthrotec jest o wiele tańszy o Cytotecu. Arthrotec w aptece to koszt około 50 zł. Jeśli chodzi o zabieg aborcji to skuteczność samego Arthrotecu (misoprostolu) to około 80%. Postaraj się gdzieś dokupić mifepristone jeśli chcesz mieć prawie stuprocentowa pewność do do udanej kuracji. Aczkolwiek mifepristone potrzebujesz 1 tabletkę zwróć uwagę czy nie jest wycinany z blistra bądź w jakimś luźnym woreczku. Jeśli tak będzie to na 100% nie jest to mifepristone.

Aga odpowiedział 6 miesięcy temu

Czesc dziewczyny pisza o paczce pobraniowej a chca wplate na kato czy to nie sciema jakas??bo musze zamowic

Tomek odpowiedział 5 miesięcy temu

pracuje w firmie kurierskiej \\\”Obecnie pracujemy nad przywróceniem wysyłki za pobraniem. Za utrudnienia przepraszamy.\\\” to są jakieś bzdury. Nie zaryzykuje

Marika odpowiedział 5 miesięcy temu

Ja zamówiłam i dostałam jak jeszcze szło zamówić wiec sam wybierasz

Twoja odpowiedź

18 + 3 =