Czy tabletki poronne są wykrywalne?

PytaniaKategoria: tabletki poronneCzy tabletki poronne są wykrywalne?
... zapytał 1 rok temu

Mam takie pytanie, chce zastosować te tabletki ale nie jestem pewna czy lekarz może je wykryć? (To jest tylko i wyłącznie moja decyzja proszę nie oceniajcie)

10 odpowiedzi
Best Answer
Danuta odpowiedział 1 rok temu

Lekarz nie jest w stanie stwierdzić, że dana aborcja została dokonana w ten a nie inny sposób. Jeśli zależy Ci na dyskrecji – bez obaw. Nikt nie dowie się że dokonałaś aborcji poprzez tabletki poronne.

Teas odpowiedział 1 rok temu

Nie ma testów na obecność we krwi pigułek poronnych. Ale musisz uważać na metodę przyjmowania. Jeśli zastosujesz dopochwowo lekarz może wykryć ślady stosowania tabletek. Najlepszą metodą jest przyjmowanie leku poprzez trzymanie pod językiem do czasu rozpuszczenia.

HaniaW. odpowiedział 1 rok temu

Zgadzam sie z Teas. Dokładnie. Jeśli zależy Ci na totalnej anonimowości to lepiej przyjąć tabletki doustnie

OsaJ odpowiedział 1 rok temu

Tabletki poronne są bezpieczne i niewykrywalne jeżeli zastosujesz się do odpowiedniego stosowania które nie jest trudne. Poczytaj na temat prawidłowego brania pigułek poronnych.

FanFatal odpowiedział 1 rok temu

Zgadam się ale tylko i wyłącznie przy stosowaniu pod język, przy stosowaniu pigułek dopochwowo lekarz może je wykryć!

Gosiacz odpowiedział 1 rok temu

Byłam u ginekologa 4 dni po zabiegu, przyczyna poronienia nie była mu znana a więc super, tabletki poronne są całkowicie dyskretne !

romana odpowiedział 1 rok temu

nikt nie wykrył powodu poronienia, jak najbardziej polecam tabletki poronne, trochę było płaczu i stresu ale nie taki diabeł straszny

Twoja odpowiedź

17 + 17 =