Gdzie kupić tabletki poronne (wczesnoporonne)?

PytaniaKategoria: tabletki poronneGdzie kupić tabletki poronne (wczesnoporonne)?
Zuzka zapytał 1 rok temu

Z mężem rozważamy zakup zestawu poronnego. Interesuje nas pełny zestaw czyli:

  • 1 tabletka Mifepristone
  • 8 tabletek Misoprostolu (Mizoprostolu)

Szukając w internecie znaleźliśmy pełno różnych ofert sprzedaży tabletek. Zaczynając od ogłoszeń, po sklepy z tabletkami poronnymi po teoretycznie apteki internetowe. Czy, ktoś z Was może mi pomóc w wyborze sprawdzonego sprzedawcy. Najlepiej takiego, u którego zamawiała i pigułki zadziałały. Wiem, że to nie powód do chwalenia ale za wszystkie informacje będę wdzięczna. Jestem w 4 tygodniu więc, może jeszcze zmienię zdanie ale w razie czego wolała bym mieć już sprawdzony kontakt. Niestety sytuacja finansowa nie pozwala na wyjad choćby do Czech albo Słowani w celu dokonania tej aborcji. Przykro, że w Polsce kobieta nie może decydować o swim ciele.  
 

2 odpowiedzi
Best Answer
Karcia28 odpowiedział 1 rok temu

Zamawiałam tabletki poronne mifepristone i misoprostol 1+8 na http://www.zestawporonny.pl Czekałam 2 dni od zamówienia, płatność przy odbiorze paczki. Od razu odpakowałam i sprawdziłam zawartość wyglądało wszystko dobrze, mifepristone i misoprostol w blistrach. Zabieg wykonałam w weekend zgodnie z instrukcjami z poronne.info i udało się za pierwszym razem. Masz dobre podejście że nie szukasz tabletek wczesnoporonnych „na gwałt” bo pośpiech jest złym doradcą.

Anna odpowiedział 5 miesięcy temu

Od kilku dni próbuje znaleźć odpowiednie miejsce w internecie do zakupu tego zestawu . Faktycznie strona o której również tutaj jest prawdziwa i przez wiele kobiet sprawdzona i polecana. Niestety od tych kilku dni nie mogę na niej zakupić zestawu, bo jest brak w magazynie. Wysyłałam maile z zapytaniem, ale niestety cisza. Próbowałam również jako użytkownik zadać pytanie na forum tej strony .Niestety nie wyświetla się moja opinia mimo iż wpisy są z 01.03. 2019. 
Nie wiem czy to czasowe?  Pytam już wszystkich którzy choć tylko wspomną o tej stronie,  bo wierzę, że ktoś się odezwie w temacie. Bardzo proszę o pomoc .

Twoja odpowiedź

14 + 8 =