Gdzie kupić tabletki poronne (wczesnoporonne)?

PytaniaKategoria: tabletki poronneGdzie kupić tabletki poronne (wczesnoporonne)?
Zuzka zapytał 11 miesięcy temu

Z mężem rozważamy zakup zestawu poronnego. Interesuje nas pełny zestaw czyli:

  • 1 tabletka Mifepristone
  • 8 tabletek Misoprostolu (Mizoprostolu)

Szukając w internecie znaleźliśmy pełno różnych ofert sprzedaży tabletek. Zaczynając od ogłoszeń, po sklepy z tabletkami poronnymi po teoretycznie apteki internetowe. Czy, ktoś z Was może mi pomóc w wyborze sprawdzonego sprzedawcy. Najlepiej takiego, u którego zamawiała i pigułki zadziałały. Wiem, że to nie powód do chwalenia ale za wszystkie informacje będę wdzięczna. Jestem w 4 tygodniu więc, może jeszcze zmienię zdanie ale w razie czego wolała bym mieć już sprawdzony kontakt. Niestety sytuacja finansowa nie pozwala na wyjad choćby do Czech albo Słowani w celu dokonania tej aborcji. Przykro, że w Polsce kobieta nie może decydować o swim ciele.  
 

3 odpowiedzi
Best Answer
Karcia28 odpowiedział 11 miesięcy temu

Zamawiałam tabletki poronne mifepristone i misoprostol 1+8 na http://www.zestawporonny.pl Czekałam 2 dni od zamówienia, płatność przy odbiorze paczki. Od razu odpakowałam i sprawdziłam zawartość wyglądało wszystko dobrze, mifepristone i misoprostol w blistrach. Zabieg wykonałam w weekend zgodnie z instrukcjami z poronne.info i udało się za pierwszym razem. Masz dobre podejście że nie szukasz tabletek wczesnoporonnych „na gwałt” bo pośpiech jest złym doradcą.

Joanna odpowiedział 4 miesiące temu

Ja osobiście polecam wam tę stronę – https://women-rights.org
Na stronie dostępny jest czat gdzie na żywo możemy porozmawiać z pomocnymi konsultantami, a Pani Dorota to przesympatyczna osoba
Najważniejsze jest jednak to, że posiadają oryginalne tabletki poronne w przystępnej cenie poniżej 400zł i paczki dochodzą tak jak obiecane (nie ma przelewów, tylko płatność pobraniowa!).

Kamka odpowiedział 24 godziny temu

Tutaj
http://9tygodni.pl/
szukaj. Kupisz pełen zestaw. U sprawdzonego dostawcy. Jest opcja zamówienia z zapłatą przy odbiorze i otwarciem przy kurierze.

Twoja odpowiedź

12 + 19 =