Gdzie w Warszawie kupie tabletki poronne/wczesnoporonne?

PytaniaKategoria: aborcja farmakologicznaGdzie w Warszawie kupie tabletki poronne/wczesnoporonne?
WaWa1 zapytał 11 miesięcy temu

Czy ktoś z Was zna kogoś w Warszawie, który może załatwić tabletki naporonne? Chodzi mi o odbiór osobisty z racji pilnego wyjazdu. Nie mam możliwości zamówić na stronie i czekać na przesyłkę. Poczytałam trochę i może to być Arthrotec albo Cytotec 12 tab mi wystarczy. Chyba, że ktoś ma i może odsprzedać. Czekam na informację.

Kasia odpowiedział 3 miesiące temu

Szukajcie osobiscie odbioru jest dreoszy ale wiesz co masz w reku i co kupujesz

Wysyłkowo dostaniecie witaminy osoby które tu piszą o tym tylko promują swoje pseufosteony

19 odpowiedzi
Best Answer
Maria odpowiedział 11 miesięcy temu

Tabletki poronne to leki w których pośpiech przy wyborze nie jest wskazany. Arthrotec czy Cytotec daje prawie dwa razy mniejsza skuteczność jeśli chodzi o powodzenie zabiegu. Warto przemyśleć czy chcesz wydawać pieniądze, tracić czas i ryzykować. Mimo wszystko radze by zakupić tabletki poronne w dobrym sklepie internetowym

Asia odpowiedział 5 miesięcy temu

Może być ciężko dostać tabletki od ręki, ale śmiało można zamówić na internecie jeśli ma się sprawdzone i uczciwe źródło. Ja od siebie śmiało mogę polecić https://women-rights.org . Dostałam to co chciałam już po dwóch dniach od złożenia zamówienia. 
 

kasia odpowiedział 4 miesiące temu

To oszuści po przelewie i tak nic nie wysla

Dorota odpowiedział 4 miesiące temu

A ciekawe na jakiej podstawie tak twierdzisz Kasiu skoro u nas nie ma przelewów? Głupia jakaś czy co? Nie ładnie tak kłamać ludzi i opowiadać takie brednie. Takie to trochę prymitywne… Praktycznie każdy kto wyzywa od oszustów sam okazuję się oszustem 😉
Każdy zainteresowany może wejść do nas na stronę (women-rights.org) i samemu się przekonać, że nam warto zaufać. Trafiło do nas wiele dziewczyn, które zostały wcześniej oszukane na rozmaitych stronach i każda byłą wdzięczna za to, że nas znalazła. 

kamila88 odpowiedział 3 miesiące temu

Też polecam zamówić tabletki. W tych czasach to tak naprawdę jedyna możliwość dla wielu dziewczyn, które znalazły się w sytuacji niechcianej ciąży. Cięzko jednak jest znaleźć dobre i zaufane źródło. Ja sama parę miesięcy temu potrzebowałam pomocy i zdecydowałam się właśnie na kupno tabletek. Postanowiłam wejść na stronę women-rights.org i szczerze ją polecam. Pani Dorota na czacie jest przesympatyczna, miła, rzetelna i bardzo fachowo podchodzi do klienta. Zawsze odpowiadała na wszystkie moje pytania i wspierała dobrym słowem.

Twoja odpowiedź

19 + 17 =