Jeśli nie zdecyduje się na tabletki poronne, jak inaczej dokonać aborcji?

PytaniaKategoria: aborcjaJeśli nie zdecyduje się na tabletki poronne, jak inaczej dokonać aborcji?
VictoriaK zapytał 1 rok temu

Zastanawiam się nad jakąś alternatywą do tabletek poronnych, jestem w 6 tygodniu ciąży. Choć wiem że wybór tabletek będzie najwygodniejsza opcją bo będę mogła wykonać sama zabieg z obecnością mojego chłopaka w domu… to jednak obawiam się tego skąd wziąć te tabletki i czy będą one działać. Ktoś próbował może czegoś innego? Może macie jakiegos zaufnego ginekologa?

1 odpowiedzi
Best Answer
starsza1 odpowiedział 1 rok temu

Około roku temu udało mi się usunąć ciążę tabletkami poronnymi. Byłam również w 6 bądź 7 tygodniu ciąży wszystko przebiegło dość sprawie ale miałam dość mocne skurcze ale nie było jakiegoś obfitego krwawienia. Po około 6h od przyjęcia ostatniej dawki tabletek wyleciał taki naprawdę malutki skrzep. Z racji tego, że stosowałam te pigułki doustnie nie obawiałam się, że lekarz je wykryje i za 2 dniu udałam się do ginekologa w celu potwierdzenia przerwania ciąży.
Oczywiście nie powiedziałam, że brałam tabletki wczesnoporonne. Powiedziałam, że miałam straszne skurcze i delikatne plamienia. Lekarz poinformował mnie, że niestety poroniłam. Jak już pisałam na samym początku było to około rok temu dlatego nie posiadam już kontaktu do tej osoby. Jeśli jakimś cudem uda mi się znaleźć kontakt podeśle na priv.

VictoriaK odpowiedział 1 rok temu

Dziekuje za okazanie wsparcia, przemyślę czy będe się decydować na tabletki poronne bo nie chcę zrobić niczego pochopnie. Jednak wydaje się to najrozsądniejsza opcja. Jak najbardziej czekam na kontakt

Twoja odpowiedź

11 + 20 =